Více než 20 let  zkušeností v oboru s výpočetní, telekomunikační a kancelářskou technikou. Servisní zásah na profesionální úrovni je obvykle proveden v rozmezí 2-5 dnů po objednání. Školení přímo od značek Canon, Konica Minolta, Philips, Panasonic...

Opravy a servis tiskáren HP, EPSON, KYOCERA, servis kopírovacích strojů Canon, Nashuatec, Ricoh, Epson, Lexmark, opravy tiskáren HP, Brother. Opravy skartovacích přístrojů Fellowes, servis Rexel, opravy skartovačky HSM, IDEAL a servis dalších značek.


Oprava tiskárny je možná přímo na místě u zákazníka, hlavně u servisu velkých zařízení, nebo je také možné tiskárnu po předchozí domluvě dovézt a provést opravu tiskárny na dílně. Servis tiskáren raději nechte na mě, než opravy stylu samo doma, nebo to vyhodím z okna. Dokončil jsem tisíce úspěšných oprav na dílně a po 2/3 naší ČR a viděl na desítky zbytečně poškozených zařízení od uživatelů. Škoda každé tiskárny, kterou je možné zachránit před zbytečnou likvidací a navýšením elektroodpadu. Některé opravy tiskáren jsou s dvacetiletou praxí v oboru jsou snadné a pokud jsou náhradní díly do tiskáren, tak to půjde dobře a za rozumnou cenu. Dílenská diagnostika závady u tiskárny není zdarma. Cena dílenské diagnostiky domácích inkoustových tiskáren je od 200 Kč, účtováno jako kontrola tiskárny. Rád se podívám na většinu tiskáren od většiny výrobců a pokud to bude v mých silách a situace to umožní, rád úspěšně opravím i vaší tiskárnu za rozumnou cenu.

Další informace pro vás Vážení zákazníci a Vážené firmy, nejsem korporace, nejsem společnost, jsem OSVČ s vystudovanou elektronikou a výpočetní technikou, specializující se na servis kancelářské techniky a moje práce je mým koníčkem. Jsem plátce DPH a těším se na dobrou, příjemnou a dlouhodobou spolupráci s Vámi.


Servis tiskáren OKI, servis tiskáren Brother, opravy skartovacích přístrojů Peach, opravy Fellowes, skartovaček HSM, IDEAL, oprava Fellowes,  REXEL,  servis tiskáren EPSON,  opravy Lexmark, opravy tiskáren HP,  opravy a servis tiskáren XEROX 

SERVIS TISKÁREN HP

Servis tiskáren HP LaserJet Inkjet  informujte na tel.: +420 776 204 460

SERVIS TISKÁREN CANON

Opravy tiskáren Canon MF LBP i-Sensys imageRUNNER informujte se na tel.: +420 776 204 460

SERVIS SKARTOVAČEK

Opravy skartovaček HSM Fellowes Ideal Shredcat informujte se na tel.: +420 776 204 460